Vārda dienu svin: Verners, Muntis
   
Pirmo reizi notiks sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja" :: 30.08.2017 09:40:42

20. oktobrī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" notiks pirmā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja". Valsts un pašvaldību pārvaldes vidējā augstākā līmeņa vadītājus uzrunās 14 personības, kas sevi spilgti izpauduši kā līderi vai veikuši padziļinātus pētījumus par procesiem valsts pārvaldē.

Ja celtspēja ir maksimālais smagums, ko spēj pacelt un pārvietot kāds mehānisms, tad konferences mērķis ir visiem kopā apstāties un padomāt, ko, kādēļ un kā mēs ikdienā darām, lai katrs savu un līdz ar to arī kopējo celtspēju padarītu maksimālu.
 
Konferencē tiks apskatīta dažāda līmeņa vadītāju loma rezultātu sasniegšanā, kas prasa spēju balansēt starp dažādu ieinteresēto pušu vajadzībām, vienlaikus saglabājot skaidru skatījumu uz kopējo attīstību, lai pielāgotos mainīgajai situācijai Latvijā un pasaulē. Dažādu nozaru viedokļu līderi dalīsies savā pieredzē un sniegs praktiskus padomus valsts un pašvaldību vadītājiem darbinieku un sabiedrības vadībā.
 
Ar savu pieredzi sabiedriskajā sektorā, kā arī vadības un pētnieciskajām zināšanām dalīsies tādi lektori kā Vaira Vīķe-Freiberga (bijusī Latvijas valsts prezidente), Juris Žagars (mākslas festivāla “Cēsis” direktors), Haralds Burkovskis (žurnālists, moderators) Roberts Ķīlis (sociālantropologs), Anita Gaile (pārmaiņu arhitekte), Viesturs Celmiņš (sociālantropologs, pilsētpētnieks) un Jānis Sārts (NATO stratēģiskās komunikācijas ekselences centra direktors). Viss lektoru saraksts pieejams konferences mājaslapā: www.celtspeja.lv
 
Konferences noslēgumā dalībnieki tiks aicināti piedalīties neformālā pasākumā, kura laikā būs iespēja apmainīties ar lekciju laikā gūtajiem iespaidiem un dalīties savā pieredzē.
 
Pašlaik izsludināta atklātā pieteikšānās konferencei, uz kuru aicināti dažādu iestāžu, projektu un organizāciju vadītāji. Konferences apmeklējums ir bez maksas trīs vadītājiem no vienas valsts pārvaldes iestādes, kapitālsabiedrības, organizācijas vai pašvaldības.
 
Plašāka informācija un reģistrācija: www.celtspeja.lv
Pasākuma valoda — latviešu.
Konferenci organizē komunikācijas aģentūra “Ad|Diction” sadarbībā ar “LPX Events”. 

 

Informāciju sagatavoja: Līva Dzerkale, Konferences “Celtspēja” komunikācijas vadītāja

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv