Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira
   


Dāvaniņas jaundzimušajiem :: 21.02.2018 13:54:27

Kā ik gadu, arī šogad Skrundas novadā dzimušie mazuļi saņems ne tikai dzimšanas apliecību, mazulīša dienasgrāmatu, bet arī piemiņas (apsveikuma) dāvanu. Bērniņu vecāki varēs izvēlēties savam mazulim grabulīti vai māneklīša turētāju. 

Tāpat negaidītu pārsteigumu sagādāja kāda Skrundas novada iedzīvotāja, ciecerniece Ramona Švalbe, kas vienkārši vēlējās paveikt ko labu, ko tādu, kas sagādātu citiem prieku.

Tā kā adīšana ir viņas sirdslieta un vaļasprieks, tad Ramona nolēmusi iepriecināt pašus mazākos Skrundas novada iedzīvotājus – jaundzimušos bērniņus, dāvinot viņiem skaistus, pašadītus pirmos zābaciņus.

Zābaciņi saadīti visās varavīksnes krāsās un vecāki, nākot uz Skrundas novada Dzimtsarakstu nodaļu reģistrēt savu bērniņu, varēs no tiem izvēlēties tīkamāko. Katrai dāvaniņai klāt pievienota atzīme par to, ka dāvaniņu saņem Latvijas 100-gadē dzimis bērniņš.

Pati Ramona atzīst, ka 20 zābaciņu adīšana aizņēmusi piecas dienas, dziju viņa iepērkot tepat Skrundā un pārsvarā adījumos izmanto spilgtos toņus.

Sakām milzīgu paldies Ramonai Švalbei par dāvinājumu! 

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri
Dace Grāvele :: 22.02.2018 16:27:17
Aicinām saņemt dāvaniņas arī to meitiņu vecākus, kuri jau šogad reģistrējuši mazulītes.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv