Vārda dienu svin: Haralds, Almants
   
















































Skrundas pilskalna skrējienam jubileja :: 08.05.2011 22:56:40

7.maijā desmito reizi notika skrējiens „Skrundas pilskalns”. Šajā jubilejas pasākumā piedalījās 91 skrējējs no dažādām Latvijas vietām - Skrundas, Kuldīgas, Padures, Turlavas, Talsiem, Rojas, Valmieras, Priekules, Aizputes, Grobiņas un Rudbāržiem.

Sacensību atklāšanā piedalījās šīs tradīcijas dibinātāji un skrējiena krustvecāki - Ligita Zavicka, Arvīds Šefanovskis un Rudīte Kronlaka.
Katras vecuma grupas uzvarētāji tika apbalvoti ar piemiņas balvu un Skrundas novada pašvaldības diplomu, pārējie saņēma apliecinājumu par piedalīšanos. Pēc tautas klases skrējiena dalībniekiem par piemiņu no pasākuma tika pildspalva.
Kā jau jubilejas reizē pienākas- bija gan dāvanas, gan saldumi. Tomēr pats galvenais bija pozitīvās emocijas, ko sniedza saulainā diena, labie vārdi un ik gadu maija pirmajā sestdienā Skrundas pilskalnā satiktie skriešanas entuziasti.
Paldies visiem, kuri palīdzēja pasākuma norisē!

SKRUNDAS PILSKALNS skrējiena rezultāti

Teksts- Aivita Emerberga
 Foto- Zane Eglīte, Anta Storķe, Aivita Emerberga

Sacensību rezultāti
1.grupa
2002. g. dzimušie un jaunāki zēni (500 m)
1.vietā Niks Rožukalns (Skrunda)
2.vietā Dāvids Radžabovs (Aizpute)
3.vietā Rolands Folkheims (Skrunda)



2002. g. dzimušās un jaunākas meitenes (500 m)
 1.vietā Keitija Strādniece (Skrunda)
 2.vietā Laura Keita Danenberga (Skrunda)
3.vietā Uva Eglīte (Rudbārži)



2.grupa
1999. – 2001. g. dzimušie zēni (1000 m)
 1.vietā Toms Peskovs (Padure)
 2.vietā Ingus Bogdanovs (Grobiņa)
3.vietā Emīls Rolavs (Skrunda)



1999.-2001.g. dzimušās meitenes (1000 m)
 1.vietā Anija Jurdža (Skrunda)
2.vietā Gunta Lankovska (Skrunda)
3.vietā Beāte Paula Rudzīte (Skrunda)



3.grupa
1993. – 1998. g. dzimušie zēni (3000 m)
 1.vietā Valdis Bogdanovs (Grobiņa)
2.vietā Krists Daubaris (Skrunda)
 3.vietā Tomass Jablonskis (Kuldīga)



1993. – 1998. g. dzimušās meitenes (2000 m)
1.vietā Līga Jansone (Skrunda)
2.vietā Veronika Behmane-Bergmane (Skrunda)
3.vietā Ilva Danenberga (Skrunda)



4.grupa
1972. – 1992. g. dzimušie vīrieši (5000 m)
 1.vietā Āris Brantevics (Turlava)
 2.vietā Aivis Karzons (Priekule)
 3.vietā Artūrs Jermolovs (Kuldīga)



1972. – 1992. g. dzimušās sievietes (3000 m)
1.vietā Diāna Vitkovska (Skrunda)
2.vietā Inga Brusova (Valmiera)
 3.vietā Iveta Bunce (Grobiņa)



5. grupa
1962. – 1971.g. dzimušie vīrieši (4000 m)
1.vieta Dainis Žuburs (Dunalka)



6.grupa
1961. gadā dzimušie un vecāki vīrieši (3000 m)
1.vietā Juris Bleiders (Roja)
2.vietā Ivars Eglītis (Kuldīga)
3.vietā Oļģerts Gūtmanis (Talsi)

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv