Vārda dienu svin: Emīlija, kalendārā neiekļautie vārdi
   


Gatavo mīļdāvaniņas un pērļo
Ievietots 09.12.2011 14:29:40

7.decembrī Skrundas alternatīvās aprūpes dienas centrā notika pirmā nodarbība mīļdāvaniņu gatavošanā, kuru vadīja Dana Šperlinga. Šajā nodarbībā tika gatavoti līmlapiņu vāciņi. Interesenti pašu spēkiem izveidoja interesantas un skaistas dāvaniņas, kuru pagatavošana neprasa daudz laika un naudas ieguldījumu, jo visi nepieciešamie materiāli ir katra mājās.

No kartona izgriež līmlapiņu lieluma pamatu. To aplīmē ar sev patīkamas krāsas papīru vai audumu, tad ņemam līmlapiņas un līmējam izveidotajos vāciņos.


Uz otro nodarbību, kura notiks 14.decembrī pl.15.00 līdzi nepieciešams: krāsainais kartons, šķēres, diegs (spolīšu vai mulinē), līme, adata, balta lapa, lineāls, zīmulis. Visi laipni aicināti!


7.decembrī Skrundas alternatīvās aprūpes dienas centrā notika sestā pērļošanas nodarbība, kuru vadīja Emīlija Seklīte. Ar katru reizi interesentu skaits pieaug. Vadītāja ir ļoti pretimnākoša un palīdzēs ikvienam interesentam- gan tādiem, kuri šo lietu prot, gan tādiem, kuri ar to pat nav saskārušies. Šajā nodarbībā tika izgatavotas dažādas, vēl neredzētas rotas, liekot lietā grāmatu paraugus, internetā atrodamās pamācības, kā arī pašu iztēli un izdomu. Nākamā pērļošanas nodarbība notiks 14.decembrī pl.17.30. Pievienojieties pērļošanas pulciņam!

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv