Jautājums:
Šodien Latvijas Televīzijas raidījums «Aizliegtais paņēmiens» vēstīja, ka no 12 analizētiem ūdens avotiem visā Latvijā septiņos konstatētas bīstamās baktērijas koliformas, bet četros no tiem - arī zarnu nūjiņas, kas var izraisīt vemšanu, caureju, vēdera krampjus un zarnu saslimšanas.
Kā ir ar mūsu Cieceres avotu, vai no šī avota ir ņemti kādi paraugi? Vai Cieceres avota ūdens ir drošs lietošanai?

Atbilde: Labdien.
Ūdens analīzes Cieceres avotam ir veiktas 2012. gadā un tās atbilst normatīvajiem rādītājiem. 2014. gadā tika izstrādāts Skrundas vidusskolas skolēna zinātniski pētnieciskais darbs par avotiem Skrundas novadā, kurā tika pētīti kvalitatīvie un kvantitatīvo analīžu rezultāti no 5 avotiem Skrundas novadā, vienas akas un pilsētas ūdensvada. Ūdens paraugu pētīšana notika Skrundas vidusskolas ķīmijas kabineta laboratorijā. Ūdens kvantitatīvie rezultāti atbilda Pārtikas un veterinārā dienesta noteiktajām normām.


Pievienots: Septembris 18, 2017


Jautājums:
Labdien, kopš Sieksātes bērni vairs neapmeklē Rudbāržu skolu, ceļi Sieksātē arī netiek uzturēti kā pienākas, daži pašvaldības ceļu posmi tika nogrēderēti, bet daudzi nav grēderēti no pavasara(pat zāle ceļa vidū aug). Rudbāržos jauns bruģis, vai attālākajos laukos dzīvojošiem tādēļ jālauž mašīnas par bedrainajiem ceļiem un peļķes jābrien? Rudens klāt, ceļi atlijuši, ziema nav aiz kalniem, ceļi negrēderēti.Kad tiks grēderēti ceļi Sieksātē? p.s.Lūgums ceļu uzturētājiem un atbildīgajām personām pievērst uzmanību laika progunozēm, jo pavasarī grēderis nogrēderēja ceļus, par spīti tam, kad otrā dienā solīja lietu un tā ar bija un rezultātā ceļi vel briesmāgāki- nauda izsviesta vējā.Paldies.

Atbilde: Pašvaldības pārraudzībā esošie ceļi, pa kuriem kursē skolēnu autobusi, tika greiderēti augusta beigās. Pārējie pašvaldībai piederoši ceļi tiek uzturēti atbilstoši to uzturēšanās klasēm. Lūdzam sazināties ar Rudbāržu pakalpojuma pārvaldes vadītāju Dzintru Veģi 29459089, e-pasts rudbarzi@skrunda.lv , lai konkrēti norādītu ceļus, kuri nav greiderēti.


Pievienots: Septembris 15, 2017


Jautājums:
Labdien. Uz Liepajas ielas centrā ir dzeltenais atkritumu konteiners. Tas ir veikalam vai visiem iedzivotājiem? Pie tirgus var mest tikai pudeles,bet uz Liepajas ielas daudz ko vairāk.
Paldies

Atbilde: Labdien. Skrundas pilsētā, Liepājas ielā, dzeltenais šķiroto atkritumu konteiners ir uzstādīts uzņēmuma vajadzībām.
Skrundas pilsētā ir trīs publiski pieejamas vietas, kur iedzīvotāji var izmest šķirotos atkritumus. Stūra ielā pie tirgus laukuma, Saldus ielas dzīvojamo māju masīvā pie sadzīves atkritumu konteineriem un Dārza ielas dzīvojamo māju masīvā pie sadzīves atkritumu konteineriem.


Pievienots: Septembris 1, 2017


Jautājums:
Kāds būs ieguvums noņemot ,,stabiņus'' izejot no Ventas ielas 15 uz Amatnieku ielu. Kas atbildēs par bērnu drošību, jo no vienas puses mājai ir lielā Liepājas šoseja un braucot cauri ne visi ievēro ceļu satiksmes noteikumus, pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu. Paši zināt, kas notiek vakaros, kad sākās lielā ,,gonkošana'' Skrundā. No kura laika tā vispār ir iela un, kāds tai ir nosaukums. Pirms sākāt kaut ko darīt varējāt ar ,kādu vispār aprunāties, kas šeit dzīvo. Un iela vispār nav braukšanās kārtībā - bedres un nav atbilstoša seguma.
Sandra Liukiša - dzīvo Ventas 15-3.

Atbilde: Ielas posms no Amatnieku ielas līdz Ventas ielai ir Zibens iela un nav pamatota iemesla ielas posma nodalīšanai ar norobežojošajiem stabiņiem. Pēc ielas atvēršanas būs iespējams komunālajai tehnikai to uzturēt atbilstošā kārtībā visu gadu.
Ar cieņu, Kaspars Kutuļsks, SIA "Skrundas komunālā saimniecība" valdes loceklis


Pievienots: Augusts 24, 2017


Jautājums:
Paldies Latvijas Samariesu apvienibas Skrundas nodalai par interesanto ekskursiju,atsaucigo un izpalidzigo attieksmi.Vissirsnigakais paldies tiem caklajiem laudim,kas ari ikdienaa veic tik vajadzigo darbu,palidzot cilvekiem.

Pievienots: Augusts 19, 2017


Jautājums:
Labdien,
Vai Skrunda-1 pamestā armijas pilsētiņa vēl aizvien ir pieejama apmeklētājiem?

Atbilde: Labdien. Pilsētiņa vēl aizvien ir apmeklētājiem atvērta katru dienu no plkst. 10.00-19.00.


Pievienots: Augusts 6, 2017


Jautājums:
Labdien,sakiet lūdzu ,kur Skrundā pieejamās vietās var izkopēt dokumentus.Jo diezgan grūti Skrundā to izdarīt,daudzi cilvēki labprāt arī gribētu zināt.Tajās vietās kur būts,kopētāji nedarbojas,pat pastā nav.gadrīz jadods uz blakus pilsētu kopēt.

Atbilde: Labdien. Dokumentus iespējams nokopēt Skrundas novada pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (Raiņa ielā 11), vai Skrundas bibliotēkā (Lielajā ielā 1a).


Pievienots: Augusts 6, 2017


Jautājums:
Sveiki.
Rodas jautājums par apgaismojumu Skrundā.
Kādēļ tas netiek ieslēgts?
Tas tomēr apdraud cilvēku drošību.

Atbilde: Labdien. Jūlija mēnesī ielu apgaismojumam tika veikta apkope. Sākot ar 1.augustu apgaismojums ir ieslēgts.


Pievienots: Augusts 1, 2017


Jautājums:
Labdien.
Kad būs kapu svētki Tukuma un Purvkroga kapsētăs?

Atbilde: Labdien. Kapusvētki Nīkrāces pagasta kapsētās šogad jau ir notikuši.


Pievienots: Jūlijs 28, 2017


Jautājums:
Labdien. Ieperkoties vairakos Skrundas veikalos netiek preti doti čeki. Un tie ir vairāki veikali. Vai tas nebutu pašvaldības interesēs apsekot to? Un, lūdzu, atbildiet uz jautajumiem.

Atbilde: Labdien. To kontrolē VID, pārkāpumu – ieņēmumu nereģistrēšanu elektroniskajā kases aparātā – VID konstatē, veicot kontrolpirkumu vai saņemot kontrolpakalpojumu, uzsākot tematisko pārbaudi. VID pārbaudes veic, arī reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām un sniegto informāciju, arī izvērtējot VID rīcībā esošo informāciju par konkrētu nodokļu maksātāju.
Sods par minētajiem pārkāpumiem ir gana bargs. Par ieņēmumu nereģistrēšanu elektroniskajā kases aparātā atbildība paredzēta Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 156.1. pantā, kur minimālais naudas sods noteikts 140 eiro, bet maksimālais sods – 700 eiro.


Pievienots: Jūlijs 27, 2017
Powered by PHP Guestbook - brought to you by PHP Scripts
 
1 2 3 4 5 6 Nākošā › Pēdējā »