Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija
   


Izglītības nozares aktualitātes

AgirVision robotu skola viesojas Jaunmuižā :: 13.12.2017 09:47:49

Lai attīstītu bērnos zināšanas par robotu tehnoloģijām, Antuļu bibliotēka decembra pirmajā dienā ciemos aicināja AgirVision robotu skolas pārstāvjus. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 20 dažāda vecuma bērni. 

Katram dalībniekam bija iespēja izmēģināt savus spēkus, jo robotu skolas arsenālā ir ļoti dažādi roboti. 

Lielākie puiši jau pavisam ātri tika ievilkti koka kluča Konstantīna loģikas uzdevumos. Tikmēr pašiem mazākajiem sazināties ar robotiem krāsu valodā mācīja mazie ozobotiņi - bērni zīmēja trasītes, pa kurām pēc tam brauca robotiņi. Gan lieli, gan mazi ļoti labprāt spēlējās ar klucīšiem, apguva sensoru darbību un konstruēja dažādus interesantus robotus. 

Visiem bija iespēja ņemt savās rokās vadības pultis un vadīt braukājošos robotus, uzspēlēt karsto kartupeli. Pašiem nenogurdināmākajiem prātiem bija iespēja individuāli risināt loģikas un programmēšanas uzdevumus. Pasākuma laikā redzējām arī lidojošo robotu, dejojošo zirnekli, un šovu noslēdza cilvēkveidīgais robots, izpildot popzvaigznes cienīgas kustības un dziesmas.

AgirVision robotu skola īpaši fokusējas uz STEM (science, technology, engineering, mathematics) apmācību, izmantojot robotu kā līdzekli loģikas, fizikas likumu, programmēšanas apgūšanā. Bērni caur spēli un "mocībām" mācās, risina uzdevumus, kā balvu saņemot iespēju beigās baudīt un pēc savas izvēles eksperimentēt ar robotiem.

Teksts: Baiba Sondore, AgirVision robotu skolas pārstāve

Foto:  Sandra Balcere, Antuļu bibliotēkas vadītāja

Komentāri
novadniece :: 19.12.2017 14:20:56
Bibliotēkai labi pasākumi,bet pati kā biblioteka zem katras kritikas.Tērē mūsu nodokļu naudu tās uzturēšanai.To apmeklē pāris vecas tantes ,lai tur varētu klačoties,un noklausīties kā biliotekāre pati dzīvo nabadzībā.Es un dažas iedzīvotājas vairs uz turieni neejam.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv