Vārda dienu svin: Doloresa, Aleksandrs
   
















































Jaunatnes aktualitātes

Aizvadītas jau 8. Skrundas novada atklātās vasaras sporta spēles :: 14.08.2017 17:59:10

12. augustā Skrundas vidusskolas sporta bāzē notika Skrundas novada 8. atklātās vasaras sporta spēles. Valsts karoga pacelšanas gods šogad tika skrundeniekam, kādreizējam sportistam, bet nu jau vairākus gadus aktīvam sporta līdzjutējam, Gunāram Balodim. Sacensību norisi komentēja Latvijas Televīzijas Sporta Studijas ziņu reportieris, nīkrācnieks Matīss Timofejevs.

Skrundas novada atklātās sporta spēles uz vienu dienu spēja vienot 110 dalībniekus, kuri savus spēkus izmēģināja 9 dažādās disciplīnās. Sacensībās piedalījās trīs futbola un sešas strītbola komandas, kā arī divpadsmit komandas pludmales volejbolā vīriešiem un četras komandas sievietēm.

Jau kopš pirmajām vasaras sporta spēlēm, kopš izveidojās Skrundas novads, ik gadu visi vieglatlētikas rezultāti tiek salīdzināti ar iepriekšējo gadu sasniegumiem. Šogad tika labots Skrundas novada rekords 100 m skrējienā, un nu tas pieder Renāram Šefleram, rezultāts – 11,69 sekundes.

Skrundas novada 8. atklāto vasaras sporta spēļu labākie rezultāti

Šķēpmešana vīriešiem:

  • 1. vietā Jānis Fjodorovs (Rudbārži) 41,90 m;
  • 2. vietā Jānis Jaunzems (Skrunda) 40,10 m;
  • 3. vietā Reinis Grīnbergs (Skrunda) 39,63 m.

Šķēpmešana sievietēm:

  • 1. vietā Anna Lankovska (Skrunda) 22,42 m;
  • 2. vietā Gunta Lankovska (Skrunda) 12,90 m;
  • 3. vietā Sanita Āboliņa (Skrunda) 12,28 m.

Lodes grūšana sievietēm:

  • 1. vietā Anna Lankovska (Skrunda) 7,66 m;
  • 2. vietā Diāna Vitkovska (Skrunda) 7,11 m;
  • 3. vietā Ilva Danenberga (Skrunda) 6,80 m.

Lodes grūšana vīriešiem:

  • 1. vietā Valdis Kalns (Īvande) 10,43 m;
  • 2. vietā Jānis Jaunzems (Skrunda) 10,40 m;
  • 3. vietā Visvaldis Dēvits (Skrunda) 9,93 m.

Tāllēkšana vīriešiem:

  • 1. vietā Deniss Vitkovskis (Skrunda) 5,40 m;
  • 2. vietā Renārs Šeflers (Skrunda) 5,39 m;
  • 3. vietā Klāvs Kairo (Rudbārži) 5,25 m.

Tāllēkšana sievietēm:

  • 1. vietā Anna Lankovska (Skrunda) 4,31 m;
  • 2. vietā Ilva Danenberga (Skrunda) 4,19 m;
  • 3. vietā Alise Ozoliņa (Rudbārži) 4,05 m.

Darts sievietēm

  • 1. vietā Sniedze Cāzere (Raņķi) 66 p.;
  • 2. vietā Madara Kupča (Skrunda) 64 p.;
  • 3. vietā Rēzija Emerberga (Skrunda) 61 p.

Darts vīriešiem

  • 1. vietā Andris Bahmanis (Skrunda) 83 p.;
  • 2. vietā Jevgeņijs Sikuriņecs (Skrunda) 83 p.;
  • 3. vietā Agris Jansons (Skrunda) 82 p.

100 m skrējiens vīriešiem:

  • 1. vietā Renārs Šeflers (Skrunda) 11,69 s;
  • 2. vietā Deniss Vitkovskis (Skrunda) 11,72 s;
  • 3. vietā Artūrs Jansons (Skrunda) 12,18 s.

100 m skrējiens sievietēm:

  • 1. vietā Anna Lankovska (Skrunda) 14,19 s;
  • 2. vietā Ilva Danenberga (Skrunda) 14,63 s;
  • 3. vietā Alise Ozoliņa (Rudbārži) 15,95 s.

1500 m kross sievietēm

  • 1. vietā Anna Lankovska (Skrunda) 6:12;
  • 2. vietā Dace Pļehova (Skrunda) 7:31;
  • 3. vietā Aiva Lankovska (Skrunda) 7:44.

3000 m kross vīriešiem

  • 1. vietā Jānis Fjoforovs (Rudbārži) 11:56;
  • 2. vietā Juris Iļčenko (Nīkrāce) 12:55;
  • 3. vietā Raivo Žanis Behmanis (Skrunda) 13:45.

Strītbols vīriešiem

  • 1. vietā “Kabančiki” (Valts Iļģis, Rojs Rogovskis, Arnolds Krauklis);
  • 2. vietā “Labākie” (Reinis Grīnbergs, Edgars Rutkis, Valdis Kalniņš, Oskars Alhimovičs);
  • 3. vietā “Šodien Nebūs” (Edgars Kanenieks, Mārtiņš Kanenieks, Jānis Fišmeisters, Linards Šeflers).

Futbols

  • 1. vietā “Skrunda” (Oļegs Kricaks, Edgars Fišmeisters, Deniss Vitkovskis, Jānis Fišmeisters, Artjoms Zaharovs, Edgars Kanenieks, Mārtiņš Kanenieks, Linards Šeflers, Renārs Šeflers);
  • 2. vietā “Rudbārži” (Elvis Staņevičs, Nils Alencēvičs, Elans Meistars, Klāvs Kairo, Vladis Fjodorovs, Daniels Matvejevs, Jānis Fjodorovs, Matīss Markušs, Dāvis Fjodorovs, Regnārs Šļakorcins);
  • 3. vieta “SSL” (Valdis Kalniņš-Nāckalns, Visvaldis Dēvits, Jurģis Mickus, Edijs Kudors, Jevgeņijs Sikuriņecs, Matīss Timofejevs, Andžejs Bāriņš).

Pludmales volejbols sievietēm

  • 1. vietā “B&B” (Elizabete Gredzena un Alise Igale) (Rīga);
  • 2. vietā “Pasts” (Klinta Liekniņa un Kristīne Kaltiniece) (Skrunda);
  • 3. vietā “JASA” (Santa Špela un Jolanta Stepanoviča) (Skrunda).

Pludmales volejbols vīriešiem

  • 1. vietā “Labākie” (Reinis Grīnbergs un Edgars Rutkis) (Skrunda);
  • 2. vietā “Kauliņš” (Kārlis Kauliņš un Jevgeņijs Sikuriņecs) (Skrunda);
  • 3. vietā Gints Lasmanis un Dāvis Fjodorovs (Skrunda).

Basketbola soda metieni sievietēm:

  • 1. vietā Ilona Rītiņa (Nīkrāce) 7/10;
  • 2. vietā Anete Granta (Skrunda) 5/10;
  • 3. vietā Kristiāna Zvagule (Skrunda) 3/10.

Basketbola soda metieni vīriešiem:

  • 1. vietā Mārtiņš Kazakēvičs (Saldus) 10/10;
  • 2. vietā Toms Stepanskis (Skrunda) 9/10;
  • 3. vietā Mārtiņš Kanenieks (Skrunda) 9/10.

Pirmo reizi Skrundas novada vasaras sporta spēlēs izmēģinājuma kārtā tika iekļauta pievilkšanās pie stieņa:

  • 1. vietā Namejs Bāriņš (Skrunda) 26 reizes;
  • 2. vietā Kristaps Vizbulis (Skrunda) 25 reizes;
  • 3. vietā Rihards Fridrihsons (Saldus) 24 reizes.

Skrundas novada pašvaldības vārdā saku paldies visiem sportistiem, tuviem un tāliem, par piedalīšanos un atsaucību, tiesnešiem un visiem, kas sniedza atbalstu, lai sporta spēles noritētu veiksmīgi! Personīga pateicība visai darba komandai: Ilzei Rutkai, Ilonai Rītiņai, Inesei Ozoliņai, Aijai Zemei, Matīsam Timofejevam, Klintai Liekniņai un Kristīnei Kaltiniecei, Alisei un Ritvaram Ozoliņiem, Laurim Kairo, Ingai Flugrātei, Simonai Zoniņai, Gunāram Mūrniekam un Ditai Ņuņēvicai.

Teksts un foto: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta darba organizatore

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv