Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
   
Uzņēmējdarbības aktualitātes

Individuālas konsultācijas jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem :: 10.01.2018 15:30:12

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību “Darīsim paši!” un ALTUM, Skrundas novada jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem piedāvā individuālas konsultācijas par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai, izmantojot LEADER pieeju, LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora un ALTUM iespējas.

Interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas un informāciju par pieejamo atbalstu

LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora pirmsinkubācijasun inkubācijas dalībniekiem - jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem.

ALTUM iepazīstinās ar valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai: starta programmu (kuru var apvienot ar LEADER), MVU izaugsmes aizdevumu, eksporta un kredīta garantijām, lai mazinātu savus riskus.

Biedrība “Darīsim paši!” dalīsies ar aktivitātes "Vietējās ekonomikas stiprināšana (uzņēmējdarbības projekti)" iespējām un nosacījumiem, pamatojoties uz izsludināto atklāta konkursa projektu pieteikumu pieņemšanas 4. kārtu LEADER programmā. Projekta konkursā var iesniegt projekta pieteikumus, kuros plānota pamatlīdzekļu iegāde jaunas uzņēmējdarbības izveidošanai vai esošās darbības attīstīšanai. AFIŠA

Lai saņemtu individuālās konsultācijas un informāciju par jums interesējošiem jautājumiem, lūgums pieteikties rakstot vai zvanot:

E-pasts: zane.eglīte@skrunda.lv  

Tel.: 63350454

Norises vieta un laiks:

11. janvārī plkst. 10:00 – 14:00 Skrundas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 11, Skrundā.

Informāciju sagatavoja: Rimants Safonovs, Kuldīgas Biznesa inkubatora projektu vadītājs

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv