Vārda dienu svin: Liza, Līze, Elizabete, Betija

Uzņēmējdarbības aktualitātes

Dalījāmies ar iedvesmas un pieredzes stāstiem
Ievietots 03.11.2017 14:21:20

Vakar Skrundas kultūras namā tikāmies ar pārstāvjiem no ALTUM, Latvijas Zemnieku federācijas, LLKC un Kuldīgas Biznesa inkubatora un uzklausījām viņu iedvesmu stāstus.

Ar lielu interesi uzklausījām ALTUM pārstāves Ilzes Grundmanes stāstīto par jaunumiem un nākotnes plāniem, akcelerācijas fondiem, kas ir unikāls atbalsta instruments, lai realizētu jaunas, nestandarta IT idejas. Pārstāve stāstīja par finansējuma saņemšanas iespējām dažādiem projektiem, reverso nomu, finansējumu uzsācējiem pilnīgi bez pieredzes, tikko dzimušai idejai. Stāstīja arī par sociālo uzņēmējdarbību, par nosacījumiem, lai saņemtu atbalstu.

Turpinājumā uzstājās Latvijas Zemnieku federācijas pārstāve Agita Hauka, kas ļāva visiem uz mirkli atgriezties vēstures līkločos, mēģinot atpazīt vietas tepat Skrundā. Pārstāve informēja par federācijas darbiem, kas ir paveikts un tiek plānots, lai aizstāvētu zemnieku intereses.

LLKC dalījās ar informāciju par tuvākajām mācībām, konsultāciju projektu un citām aktualitātēm šajā nozarē.

Nobeigumā sekoja Kurzemes Biznesa inkubatora izveidotais video ar interesantiem stāstiem un pārdomām, kā sasniegt savu mērķi, īstenot sapni. Video drīzumā būs pieejams arī mūsu mājas lapā. Mājas lapā varēsiet atrast arī pārējo dalībnieku prezentācijas.

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

komentāri 0

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv